Říjen 2016

,,On je hodný!!"

25. října 2016 v 11:38 Postřehy života
Znáte to,když jdete takhle na procházku a každou chvíli slyšíte ,,Nebojte,on je hodný,nic Vám neudělá." a spousty dalších uklidňovacích slov,když se k Vám řítí cizí neovladatelný pes a Vy nevíte co s tím?
Mám své psy vychované do té míry,že nesmí obtěžovat okolí a k tomu patří i to,že nesmí běžet k cizím psům bez mého dovolení. Roxynka je v klidu a pohodářka,pokud jí pes neobtěžuje příliš,ale Magís je prostě Pan Pes a na něj se nesmí nikdo křivě podívat natož aby ho pak obtěžoval nebo otravoval jeho či nás,prostě a jednoduše Magís není vítací pes,ale spíše pes nasírací. A teď zkuste vysvětlit těmto volajícím majitelům,že nejde ani tak o jejich psa,ale spíš o toho Vašeho neboť není úplně přátelský. Vše nakonec končí tak,že Vy jste ten největší tyran,který odhání cizího ,,strááášně hooodnýho" pejska od těch svých aby se zabránilo zraněním na obouch stranách a majitelé jsou ještě uražení. V poslední době když už nepomáhala odpověd ,,Ale ten můj hodný není." jsem se naučila používat větu ,,Ale my máme blechy/svrab atd." a to je pak rychlost s jakou si majitelé pro své mazlíčky běží.

Plánované akce

25. října 2016 v 10:26 Akce
DatumMístoDruhPes
29.10.Chrastava 2.Sedmero zkouškyAgilityMagic
30.10.Praha DoubleCACIB PVADogdancingMagic

Vrh ,,A"

24. října 2016 v 17:36 Štěňátka

Miminka jsme plánovali dlouho,dlouho dopředu a pro mě bylo nejdůležitější vybrat správného krycího psa.

Roxynka navíc začala hárat o měsíc a půl dříve,takže bylo vážně veselo,ale nakonec jsem ráda.

Březen 2016- krytí

Duben 2016-potvrzení březosti (údajně 3 prcci)

18.5.2016 slavila Roxy svě 4.narozeniny a začal porod.

Po dlouhé době a neuvěřitelné námaze za asistence veterinířů z kliniky Český Brod se Róze narodili dva kluci.

16:10 se narodil první pejsek-Ares-kterého rozdýchávala moje sestra a pomáhala Rozince rodit a když se dlouho nic nedělo,tak jsme jeli na veterinu.

Ve 23:11 se za pomocí kleští narodil i druhý chlapínek-Adrianek.

Sono ani RTG neukázali další štěně a veselo může začít.

Ares-prvorozený-oranžový byl ten jemnější,podřízenější,vždy se u nás držel a následoval dospěláky nebo bráchu. Největší křikloun. Teď bydlí s príma páníčky v domečku u lesa na okraji Ústí nad Labem.

Adrian-zelený-původně měl zůstat doma,ale nakonec i on našel suprové páníčky s kterými bude sportovat a bydlí v domečku s westím kamarádem na česko.polsko-německých hranicích. Adrianek dostal jméno Míša a bude s ním pěkně veselo-největší rapl,který všechny terorizoval a nic a nikdo mu neuniknul.

a v nových domovech


Roxy Eso Bonatom

24. října 2016 v 17:07 O nás

Roxy Eso Bonatom

,,Róza"

Chovná fena / stud dog

Otec / Father C.I.B. Easy-Going du Moulin de Mac Gregor

Matka / Mother CH Sk, MultiJCh X-Crazy Eso Bonatom

Výstavy / Shows r.CACIB,3x r.CAC, Exc1, Exc2, VG1,VG2

Zkoušky / Exam

Roxy,Roxynka,Blázen a Mazlinka....přivezla jsem si jí teprve v na konci srpna 2015 a pro mě je ona osudem. Ukázala mi,jak křehká a něžná umí psí dušička být a že ne každý pes je stejný a budou na něj fungovat stejné věci. Rozka je zlatíčko,ikdyž člověk k ní musí přistupovat pomalu a s respektem. Nebojí se kousnout,je nadšená z každé chvilky mazlení a her a díky Magískovi se z ní stává konečně pořádně sebevědomá fena. Venku se člověk nemusí ani ohlížet,protože jde vždy po jeho boku. Hrozně rychle se učí a brzy začně také sportovní kariéru jako Magís.


JCh. King of Magic Blataj

24. října 2016 v 16:41 O nás

JCh. King of Magic Blataj

,,Méďa"

Chovný pes / stud dog


Otec/ Father C.I.B. Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor

Matka / Mother C.I.B. Tacco of Suprise

Zkoušky / Exam ZZO,ZOP,SA1

Výstavy / Shows BOJ,3xCAJC,VT,KV,4xExc.1,VG1 -----> 8 výstav / only 8 shows


Jen pár slov o tomto úžasném,skvělém a oddaném parťákovi nestačí. Méďa,G,Magís,Magor a Tornádo....to je jen pár přezdívek které se k němu hodí. Magis je pes co plní sny-snaživý,na psa až moc v pohodě,ale taky se umí ozvat když se mu něco nelíbí.Miluje děti,jiné zvířata ho nechávají absolutně v klidu,nemusím se bát s ním jakkkoliv manipulovat,protože by v životě člověka nekousl a na to dám i ruku do ohně.. Magís je jednoznačně pes,který se rodí jen jednou za život.